Pursaklar Sigortalı Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe neredeyse zorunlu hale gelen sigortalı nakliyat hizmeti oldukça popüler hale gelmiştir. Sürekli gelişen sektörde sigortalı nakliyat hizmetini müşterilerine sunmayan firmalar bir bir kapanmaya başlamıştır. Ev taşıma hizmeti almak isteyen vatandaşların firmamıza ilk olarak sorduğu soru genellikle Pursaklar sigortalı nakliyat hizmetiniz var mı diye olmaktadır. Firmamız faaliyete geçtiği günden beri siz değerli müşterilerine sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Anlaştığımız müşterimizin eşyalarını paketlemeden önce kontrol edilip bir sigorta poliçesi hazırlanmaktadır. Bu poliçenin bir nüshasını eşya sahibine diğer nüshasını da firmamıza vermekteyiz. Taşıma işlemi bittikten sonra eşyaların paketleri sökülüp tek tek eşya sahibi ile kontrol etmekteyiz. Eğer teslim aldığımızdan sonra eşyalara zarar gelmişse firmamız zararınızın tamamını karşılamaktadır.

Pursaklar Evden Eve Nakliye Hizmeti

Profesyonel çalışma anlayışı ile Pursaklar evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır başarılı hizmetler veren firmamız nakliyat firmaları arasında yükselmeye devam etmektedir. Profesyonel olarak sürdürdüğümüz evden eve nakliyat hizmetleri ile bölgenin en fazla tercih edilen firmaların bir tanesi olmuş durumdayız.

Pursaklar Asansörlü Taşımacılık Firması

Pursaklar asansörlü taşımacılık sektöründe uzun yıllardır başarılı hizmetler veren firmamız bölgede oldukça fazla isim yapmıştır. Dar merdivenli eski binalarda eşya taşıma hizmeti oldukça sıkıntı yaratmaktaydı. O merdivenlerden eşyalara zarar gelmeden taşımak oldukça zor gerçekleşiyordu. Asansörlü nakliyat hizmetini bölgede sizlere sunmaya başladıktan sonra artık hem daha kolay hemde daha hızlı şekilde gerçekleşmeye başlamıştır.

Pursaklar Eşya Depolama Firması

Uzun yıllardır evden eve nakliyat sektöründe başarılı hizmetler sunan firmamız kurulduğu günden beri büyümeye devam etmiştir. Ülkemizde yeni yeni oluşmaya başlayan eşya depolama sektöründe de bölgede ilk hizmet veren firmalardan bir tanesi olan firmamız işini tamamen profesyonel olarak yapmaktadır. Kendi bünyemize ait olan eşya depolarımızda sakladığımız eşyalarınızı alacağınız güne kadar güvenle ve kaliteli şekilde saklamaktayız.

Pursaklar Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşıma hizmeti oldukça sıkıntılı bir hizmet alanıdır. Her evden eve nakliyat firması bu hizmeti vermemektedir. Nakliye sırasında maliyet düşmediği için parça eşya taşımacılığı normal nakliye ile aynı maliyetlere gelmektedir. Bu yüzden firmamız bir kaç müşterisine aynı anda parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Bu sayede maliyet müşterilere bölünerek oldukça uygun fiyatlar ile eşyalarınızı taşıyabilmekteyiz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.